چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, فرهنگی وهنری  »   پیام شهردار میامی به مناسبت روز پاسدار وجانباز
50 بازدید
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۷:۵۹

پیام شهردار میامی به مناسبت روز پاسدار وجانباز

میامی نیوز-شهردار میامی،طی پیامی،ولادت امام حسین(ع)،حضرت ابوالفضل(ع)وامام سجاد(ع) را تبریک گفتند.

دراین پیام آمده است:

دفاع از آرمان‌های اصیل الهی و اسلام ناب محمدی(ص) همتی جانانه می‌طلبد که بی‌شک در امام حسین(ع) و یاران با وفایش به عنوان الگوی جاودانه پاسداری از ارزش‌ها نمود یافته است.

پاسداران ایران اسلامی به عنوان نیروهای کارآمد و خستگی ناپذیر نظام همواره نقش مهمی را در مقاطع حساس انقلاب اسلامی ایفا می کنند و بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، هوشیاری، آمادگی و روحیه پاسداری است که می‌تواند انقلاب و جهت گیری عظیم این ملت و راهی را که به سوی سعادت دنیا و آخرت خود می‌پیماید، پایدار کند.

همچنین جانبازان، ارزنده‌ترین یادگاران دوران حماسه‌ دفاع مقدس و نمونه های بزرگ شجاعت و فداکاری  هستند که  همواره به تأسی از الگوی جانبازان جهان حضرت ابوالفضل العباس(ع) بر اصول انقلاب اسلامی وفادار بوده و با شجاعت از آرمان های نظام و انقلاب دفاع می کنند.

اینجانب به پاس قدر نهادن به مقام والای پاسداران و جانبازان ایران اسلامی، این اعیاد شکوهمند را به تمامی ملت ایران به ویژه مردم ولایتمدار شهر میامی  تبریک عرض می نمایم و موفقیت همگان را در پیمودن راه پرافتخار شهدای گلگون کفن، در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و در پرتو منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , فرهنگی وهنری

میامی نیوز-شهردار میامی طی پیامی ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر قهرمان،سوم خرداد را سالروز حماسه سازی ملت ایران دانست. به گزارش میامی نیوز، محمد صادقی در آستانه سوم خرداد ماه سالروز فتح خرمشهر قهرمان توسط رزمندگان اسلام و هفته ایثار و...

مطالب مرتبط