کارگاه توانمندسازی خانواده مقاوم در پایگاه بدر الهدی روستای جودانه میامی

به گزارش میامی نیوز ، کارگاه توانمندسازی خانواده مقاوم با موضوع اصلاح الگوی مصرف و با حضور کارشناسان بسیجی از فنی حرفه‌ای شهر میامی در پایگاه بدر الهدی روستای جودانه برگزار شد.
فرمانده حوزه مقاومت قدس سپاه میامی در گفتگویی گفت: باتوجه به اینکه افت دما در روز‌های اخیر جهت آشنایی مردم با خطرات، نکات ایمنی و نحوه صحیح مصرف گاز کارگاه توانمندسازی خانواده مقاوم با موضوع اصلاح الگوی مصرف با حضور کارشناسان بسیجی در این روستا برگزار شد.
طالب شاه محمدی ضمن اشاره به اینکه این کارگاه‌ها با هدف اصلاح الگوی مصرف خانواده‌ها و ارتقاء سطح بینش اقتصادی خانواده‌ها و همچنین حمایت از تولید ملی در این روستا برگزار می‌شود، گفت: تا کنون ۲۰ جلسه از سلسله نشست‌های خانواده مقاوم با موضوعاتی، چون ضرورت مقاوم سازی اقتصاد، انتخاب اصلح، احکام اسلامی، کارافرینی و اصلاح الگوی مصرف در پایگاه‌های کلاته‌های شرقی وغربی شهرستان میامی برگزار شده است.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

اولین ویژگی کاندید اصلح انقلابی بودن است

پ اسفند ۱ , ۱۳۹۸
به گزارش خبرنگار میامی نیوز   ، حجت الاسلام اسماعیل عباس نژاد ظهر آدینه در خطبه های نماز جمعه شهر میامی در مسجد جامع  این شهر، به گزارش خبرنگار میامی نیوز   ، حجت الاسلام اسماعیل عباس نژاد ظهر آدینه در خطبه های نماز جمعه شهر میامی در مسجد جامع  این شهر، […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP