چهارشنبه, ۲۷ دی ۱۳۹۶
»   اخبار  »   کارگاه قصه‌گویی کودک و نماز درمیامی برگزار شد
65 بازدید
۱۶ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۲۹

کارگاه قصه‌گویی کودک و نماز درمیامی برگزار شد

میامی نیوز_به‌منظور آشنایی کودکان و نوجوانان با نماز،کارگاه قصه‌گویی درمیامی برگزار شد.

میامی نیوز_به‌منظور آشنایی کودکان و نوجوانان با نماز،کارگاه قصه‌گویی درمیامی برگزار شد.

به گزارش میامی نیوزبه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی به همت موسسه فرهنگی هنری مهر میمند،انجمن قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ومهد کودک الزهرا(س)میامی کارگاه قصه‌گویی با موضوع کودک و نماز برگزار شد.

نوروزی مسئول انجمن قرآن و عترت گفت: هدف از برگزاری این کارگاه، آشنایی کودکان با نماز با شیوه‌های هنری ازجمله نمایش و قصه‌گویی می‌باشد.

وی تصریح کرد: قصه‌ها می‌توانند ازنظر تربیت اجتماعی، عاطفی و اخلاقی مؤثر واقع شوند و بسیاری از مقررات، هنجارهای اجتماعی و دستورالعمل‌های زندگی را منتقل کنند، لذا در این کارگاه سعی شده با استفاده از بهترین شیوۀ قصه‌گویی که مشارکت کودک در قصه‌گویی است بهره برد.

در انتها هدایای از سوی انجمن قرآن و موسسه مهر میمند به‌رسم یادبود به نوآموزان تقدیم گردید.

وی افزود: این کارگاه در تاریخ ۴دی‌ماه ٩۶ در پیش‌دبستانی الزهرا بین کودکان ۴تا ۶ سال برگزار شد.

خبربعدی میامی نیوز اخبار

به گزارش میامی نیوز،محمد صادقی شهردار میامی در این نشست اذعان داشت: عملکرد و خدمات شهرداری میامی از یک طرف رضایت مندی مردم شهرمان را به ارمغان می آورد و از طرفی دیگر انتظارات و مطالبات آنها را افزایش خواهد...

مطالب مرتبط

به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی،صبح امروز تعدادی از مسئولین گروه اردوهای جهادی شهرستان میامی با سرپرست اداره میامی دیدار و گفتگو کردند. سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی...