دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار  »   کارگاه قصه‌گویی کودک و نماز درمیامی برگزار شد
138 بازدید
۱۶ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۲۹

کارگاه قصه‌گویی کودک و نماز درمیامی برگزار شد

میامی نیوز_به‌منظور آشنایی کودکان و نوجوانان با نماز،کارگاه قصه‌گویی درمیامی برگزار شد.

میامی نیوز_به‌منظور آشنایی کودکان و نوجوانان با نماز،کارگاه قصه‌گویی درمیامی برگزار شد.

به گزارش میامی نیوزبه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی به همت موسسه فرهنگی هنری مهر میمند،انجمن قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ومهد کودک الزهرا(س)میامی کارگاه قصه‌گویی با موضوع کودک و نماز برگزار شد.

نوروزی مسئول انجمن قرآن و عترت گفت: هدف از برگزاری این کارگاه، آشنایی کودکان با نماز با شیوه‌های هنری ازجمله نمایش و قصه‌گویی می‌باشد.

وی تصریح کرد: قصه‌ها می‌توانند ازنظر تربیت اجتماعی، عاطفی و اخلاقی مؤثر واقع شوند و بسیاری از مقررات، هنجارهای اجتماعی و دستورالعمل‌های زندگی را منتقل کنند، لذا در این کارگاه سعی شده با استفاده از بهترین شیوۀ قصه‌گویی که مشارکت کودک در قصه‌گویی است بهره برد.

در انتها هدایای از سوی انجمن قرآن و موسسه مهر میمند به‌رسم یادبود به نوآموزان تقدیم گردید.

وی افزود: این کارگاه در تاریخ ۴دی‌ماه ٩۶ در پیش‌دبستانی الزهرا بین کودکان ۴تا ۶ سال برگزار شد.

خبربعدی میامی نیوز اخبار

میامی نیوز  - رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری میامی بابیان اینکه ۱۰۰ درختچه تاغ توسط قاچاقچیان چوب در این شهرستان قطع‌شده است، گفت: متخلفان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. به گزارش میامی نیوز به نقل از  مهر، محمدعلی رضایی ظهر یک‌شنبه...

مطالب مرتبط

به گزارش میامی نیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی،صبح امروز تعدادی از مسئولین گروه اردوهای جهادی شهرستان میامی با سرپرست اداره میامی دیدار و گفتگو کردند. سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی...