کمیته امداد ۱۹ واحد مسکونی برای مددجویان میامی ساخت

محمد مهدی اصغری در گفت و گو با خبرنگار میامی نیوز  با بیان این که این واحدها به مددجویان تحویل داده شده است ؛ افزود: برای تعمیرات کلی و جزئی منازل مسکونی مددجویان هم یک میلیارد ریال و خرید و ساخت مسکن نیز یک میلیاردو۱۵۰میلیون ریال اختصاص داده شده است.
وی بااشاره به مشارکت خیرین اظهار داشت: سرانه هر واحدمسکونی بین ۱۰۰تا ۱۵۰میلیون ریال می باشد وجهت تکمیل بنا،مشارکت مددجویان ازطریق وام مسکن و کمک خیران انجام شده است.
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) میامی بااشاره به حمایت های این نهاد ازطریق کمک هزینه معیشت نیز افزود: مبالغ واریزی کمک هزینه معیشت از ردیف اعتبارات دولتی تامین و ماهیانه به صورت نقدی از طریق سامانه بانکی به حساب تمامی مددجویان زیر پوشش واریز شده است.
اصغری گفت: کمک به خرید، ساخت، تعمیر، تکمیل، بازسازی و بهسازی مسکن مددجویی و کمک به امر ازدواج مددجویان ازجمله خدماتی است که به مددجویان ارایه می شود.
به گفته وی ، کمک های این نهاد در بخش های مختلف مانند اشتغال ، درمان ، طرح اکرام و محسنین، فرهنگی، جهیزیه ، مسکن انجام می‌شود و هریک سرانه مشخصی نیز دارد.
امسال ۱۲میلیارد و۶۰۰میلیون ریال کمک هزینه معیشت به جامعه زیر پوشش در این شهرستان پرداخت شد.
کمیته امدادشهرستان میامی۲هزارخانوار به تعدادسه هزارو ۵۰۰ تن مددجو را تحت پوشش دارد.
شهرستان میامی باجمعیتی بیش از۴۰هزارتن درشرق استان سمنان واقع می باشد.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

واکسیناسیون بیش از 42 هزار قطعه طیور بومی در میامی

چ آذر ۲۸ , ۱۳۹۷
به گزارش میامی نیوز، مجتبی گلی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: طرح واکسیناسیون رایگان طیور بومی در شهرستان میامی اجرا شد. وی افزود: بیماری نیوکاسل یک بیماری ویروسی، تنفسی و گوارشی طیور است و ازنظر اقتصادی خسارات سنگینی به صنعت طیور وارد می‌کند. رئیس اداره دامپزشکی شهرستان […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP