یکشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, اقتصاد, سیاسی, مناسبتهای ملی ومذهبی, گالری  »   گزارش تصویری از سفر استاندار به شهرستان میامی
149 بازدید
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۰۸

همزمان با دهه فجر:

گزارش تصویری از سفر استاندار به شهرستان میامی

میامی نیوز –استاندار سمنان در آغاز سفری یک‌روزه به شرق استان سمنان وارد میامی شد و پس از ادای احترام به مقام شهدا، در مراسم افتتاح هم‌زمان پروژه‌های دهه فجر شرکت کرد.

میامی نیوز –استاندار سمنان در آغاز سفری یک‌روزه به شرق استان سمنان وارد میامی شد و پس از ادای احترام به مقام شهدا، در مراسم افتتاح هم‌زمان پروژه‌های دهه فجر شرکت کرد.

استاندار سمنان در آغاز سفری یک‌روزه به شرق استان سمنان وارد میامی شد و پس از ادای احترام به مقام شهدا، در مراسم افتتاح هم‌زمان پروژه‌های دهه فجر شرکت کرد.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، سید شهاب‌الدین چاووشی صبح چهارشنبه در ابتدای سفری یک‌روزه برای افتتاح ۷۱ پروژه عمرانی و اقتصادی بااعتبار ۱۶میلیارد و ۶۰۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان وارد میامی شد و نخستین برنامه کاری خود را ادای احترام به مقام شامخ شهیدان این شهرستان قرارداد.

استاندار سمنان در این آئین بابیان اینکه شهدا دارایی انقلاب اسلامی هستند، گفت: به برکت خون شهدا است که امروز عزت و سربلندی برای ایران اسلامی در جای‌جای دنیا و منطقه به منصه ظهور و بروز رسیده است که این مهم امروز افتخاری بزرگ برای ما است.

چاووشی بیان کرد: امروز باید قدردان شهدا بود و عشق به خون پاکشان را به نسل جوان نیز منتقل کرد.

چاووشی قرار است در مراسم افتتاح هم‌زمان پروژه‌های دهه فجر در فرمانداری حضور یابد.

وی افتتاح سامانه آبیاری ۱۱۷ هکتاری شهر میامی را نیز در برنامه خود دارد.

عکس:سعید منصوری، مجید مقدسی، ایمان نوری

 

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , اقتصاد  , سیاسی  , مناسبتهای ملی ومذهبی  , گالری

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،رضا مهدیان درنشست با مسئولین انجمنهای فرهنگی وهنری شهرستان، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از تلاش انجمن های فرهنگی و هنری گفت: برای ایجاد نشاط در جامعه لازم است با توجه به نیاز های مردم...

مطالب مرتبط