شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶
»   اخبار, حوادث  »   یک دستگاه آمبولانس در میامی واژگون شد/ یک نفر جان باخت
105 بازدید
۵ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۴۰

یک دستگاه آمبولانس در میامی واژگون شد/ یک نفر جان باخت

میامی نیوز-رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه یک دستگاه آمبولانس در پایگاه اورژانس سوداغلن میامی به علت ناتوانی راننده در کنترل خودرو واژگون شد، گفت: متاسفانه در این حادثه یک نفر جان باخت.

به گزارش مبامی نیوز ،سرهنگ حسن خسروجردیضمن تشریح حادثه واژگونی یک دستگاه آمبولانس در سوداغلن میامی ابراز داشت: صبح امروز آمبولانس پایگاه ۱۱۵پس از تحویل بیمار و طی مسیر بازگشت در جاده سوداغلن شهرستان میامی به علت ناتوانی راننده در کنترل خودرو واژگون شد که در این حادثه متاسفانه راننده فوت و سرنشینان به بیمارستان انتقال پیدا کردند.

وی به وقوع واژگونی تریلی یدک کش در محور فیروزکوه – سمنان طی روز گذشته نیز اشاره کرد و افزود: در این حادثه هم که به دلیل ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه اتفاق افتاد، تریلی واژگون و سرباز پلیس راه و راننده خودرو به مراکز درمانی منتقل شدند و همچنین به تعدادی خودرو آسیب وارد شد.

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه هم اکنون تردد در محورهای مواصلاتی استان آرام و روان است، ابراز داشت: خستگی و خواب آلودگی ۴۰ درصد حوادث رانندگی را شامل می شود لذا با توجه به کویری و یکنواخت بودن جاده‌های استان احتمال خستگی و خواب آلودگی وجود دارد لذا از رانندگان و مسافران تقاضا داریم به محض احساس عدم هوشیاری در اولین توقفگاه استراحت و سپس طی مسیر کنند.

خسروجردی تاکید کرد: با توجه به تعطیلی عید فطر اکثر مردم ییلاق های استان را برای سفر بر می گزینند که باید توجه داشت در این مسیرها باید از سبقت نا به جا پرهیز و با سرعت مطمئن رانندگی کنند و همچنین مراقب کودکان در حاشیه این مسیرها باشند.

وی افزود: پایگاه های هلال احمر و پلیس راه طی ایام تعطیلات عید فطر و همچنین در طرح تابستانه در طول مسیرهای استان سمنان مستقر هستند لذا چنانچه رانندگان با مشکلی مواجه شدند می توانند در اولین پایگاه مستقر و یا با شماره ۱۱۲هلال احمر و ۱۱۰پلیس تماس برقرار کنند تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.

خبرگزاری مهر

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , حوادث

همزمان با ۲۸ صفر سالروز رحلت جانسوز نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص)و شهادت امام حسن مجتبی(ع)مراسم عزاداری با حضور هیئات مذهبی و نیروهای مسلح شهرستان میامی در این شهر برگزار شد. نوحه خوانی،مرثیه سرایی و قرائت زیارت حضرت رسول از...

مطالب مرتبط