شنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار, حوادث  »   یک مامور اورژانس ۱۱۵ در میامی جان باخت
307 بازدید
۵ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۴۳

یوسفی:

یک مامور اورژانس ۱۱۵ در میامی جان باخت

میامی نیوز-مسئول روابط عمومی علوم پزشکی شاهرود گفت: بر اثر حادثه واژگونی یک دستگاه آمبولانس امدادی در میامی، صفدر جباری کارشناس ۲۸ساله اورژانس شاهرود درگذشت.

به گزارش میامی نیوز، رضا یوسفی ضمن تائید جان باختن یک امدادگر اورژانس در میامی، بیان کرد: ساعت۱۰:۰۵ صبح دوشنبه همزمان با عید سعید فطر، آمبولانس پایگاه اورژانس سوداغلن از توابع میامی که بعد از اتمام ماموریت در حال برگشت به پایگاه بود، در کیلومتر ۴۰ محور میامی کالپوش واژگون و یک همکار در این حادثه جان باخت.

وی افزود: یک نفر دیگر از همکاران فوریت پزشکی توسط بالگرد اورژانس هوایی شاهرود به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل و تحت مداوا قرار گرفت که با پیگیری مسئولان اورژانس مراحل درمانی را پشت سر می گذرانند.

مسئول روابط عمومی علوم پزشکی شاهرود ضمن بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، گفت: همچنین امدادرسان مجروح این پایگاه اورژانس نیز تحت مداوا قرار دارد.

خبرگزاری مهر

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , حوادث

میامی نیوز- سرپرست آب و فاضلاب روستایی شهرستان میامی در حین بازدید از پروژه خط انتقال آب محمد آباد، گزارشی از مراحل اجرای این پروژه و سایر پروژه های آب شرب روستاهای شهرستان ارائه کرد. مسلم فدائی با بیان اینکه پروژه...

مطالب مرتبط