پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, جوانان, فرهنگی وهنری, گفتگو  »   ۱۰۰۰ دانش‌آموز در گفتمان‌های دینی تبلیغات اسلامی میامی شرکت کردند
25 بازدید
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۱۹

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میامی :

۱۰۰۰ دانش‌آموز در گفتمان‌های دینی تبلیغات اسلامی میامی شرکت کردند

میامی نیوز - رئیس تبلیغات اسلامی میامی از حضور یک هزار و ۳۴ دانش‌آموز در گفتمان‌های دینی این اداره طی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ خبر داد و گفت: این گفتمان‌ها در ۱۰ مدرسه برگزار شد.

میامی نیوز – رئیس تبلیغات اسلامی میامی از حضور یک هزار و ۳۴ دانش‌آموز در گفتمان‌های دینی این اداره طی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ خبر داد و گفت: این گفتمان‌ها در ۱۰ مدرسه برگزار شد.

حجت‌الاسلام مجید بخشی در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز ، ضمن ارائه گزارشی از گفتمان‌های دانش‌آموزی میامی طی سال جاری، تأکید داشت: گفتمان‌های دانش‌آموزی در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ با حضور یک هزار و ۳۴ دانش‌آموز در ۱۰ مدرسه هدف و با موضوعاتی مانند سبک زندگی اسلامی، آسیب‌های اجتماعی، سواد رسانه‌ای، حمایت از کالای تولید داخلی و … برگزار شد.

وی با اشاره به همکاری و همراهی آموزش‌وپرورش و تبلیغات اسلامی در برگزاری گفتمان‌های دینی، افزود: گفتمان‌های دینی با حضور کارشناسان در شش مدرسه پسرانه با حضور ۵۳۸ دانش‌آموز و چهار مدرسه دخترانه با حضور ۴۹۶دانش‌آموز طی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ برگزار شد.

۵۰ گفتمان دینی برگزار شد

رئیس تبلیغات اسلامی میامی درباره فراوانی موضوعات در ۵۰ گفتمان دینی برگزارشده ویژه مدارس شهرستان در سال تحصیلی جاری، بیان کرد: ۳۲ جلسه با موضوع دین و زندگی، شش جلسه با موضوع پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، ۹ جلسه با موضوع سواد رسانه‌ای و سه گفتمان با عنوان اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل در مدارس شهرستان برگزارشده است.

بخشی بیان کرد: حجاب و عفاف، شعار سال، وحدت در بین مسلمانان، بصیرت و دشمن‌شناسی، اعتیاد، تقلید و ولایتمداری و … در زمره دیگر مباحث طرح شده در گفتمان‌های دینی مدارس میامی محسوب می‌شود.

وی درباره وجه تمایز گفتمان‌های دینی سال تحصیلی جاری با سال‌های گذشته نیز توضیح داد: در سال جاری یک جلسه گفتمان دینی با موضوع دین وزندگی برای اولیاء دانش‌آموزان برگزار شد که در آن ۵۰ نفر حضور داشتند که این امر به‌نوبه خود منحصربه‌فرد بود.

برگزاری ۵۸ ساعت گفتمان دینی

رئیس تبلیغات اسلامی میامی بابیان اینکه سبک پرسش و پاسخ در برگزاری گفتمان‌ها مورد استقبال دانش‌آموزان قرارگرفته است، ابراز داشت: سبک زندگی فاطمی، عفاف و حجاب، فلسفه نماز، گفتمان فنّاوری نوین اطلاعات و ارتباطات، جنگ نرم و درنهایت مبانی انقلاب اسلامی و پیامدهای آن بیشترین استقبال‌کننده را در بین گفتمان‌های دینی داشتند.

بخشی بیان کرد: برگزاری ۵۸ ساعت گفتمان دینی در مدارس شهرستان یک دستاورد مطلوب درزمینهٔ ارائه مفاهیم دینی در قالب مباحث کارگاهی است که تداوم آن در سال تحصیلی آتی نیز در دستور کار تبلیغات اسلامی میامی قرار دارد.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , جوانان  , فرهنگی وهنری  , گفتگو

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط

میامی نیوز - امام جمعه موقت میامی ضمن اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: این حضور به پاسداری از آرمان‌های انقلاب و تداوم راه شهدا منجر می‌شود. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام مجید بخشی در خطبه‌های...
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، اولین گردهمایی تشکل های دینی میامی صبح جمعه با هدف ارتقای کیفی فعالیت های قرآنی در سطح شهرستان و با حضور ۵۰ نفر از مدیران تشکل های قرآنی، مربیان و فعالان قرآنی به همت اداره...
به گزارش میامی نیوز، حجت‌الاسلام مجید بخشی بعدازظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه شناسایی جلسات خانگی قرآن کریم می‌تواند یک الگو از ترویج فرهنگ قرآنی در سطح جامعه به‌خصوص در بین بانوان ارائه کند، تأکید کرد: ۸۰ نشست...