۱۳ پروژه آب و فاضلاب روستایی در میامی افتتاح می‌شود

مسلم فدائی در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز ، ضمن بیان اینکه با توجه به چهل‌سالگی انقلاب و در پیش بودن دهه فجر، ۱۳ پروژه آب و فاضلاب روستایی میامی افتتاح می‌شود، ابراز داشت: برای بهره‌برداری از این طرح‌ها درمجموع ۳۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی بابیان اینکه طی دهه فجر امسال عملیات اجرایی ۹ پروژه آب و فاضلاب روستایی میامی آغاز می‌شود، اضافه کرد: برآورد انجام این تعداد پروژه رقمی معادل ۱۶ میلیارد و ۹۰ میلیون ریال است.

مدیر آب و فاضلاب روستایی میامی بابیان اینکه پروژه تأمین آب شرب روستاهای محمدآباد و مجتمع چهار روستایی بکران، کوهان، شریف‌آباد و هونستان افتتاح می‌شود، ابراز داشت: اعتبار هزینه شده برای این پروژه رقمی معادل ۱۲ میلیارد ریال است.

فدائی بابیان اینکه اجرای خط انتقال آب مجتمع پل ابریشم شامل روستاهای حسین‌آباد، محمدآباد و چاه شیرین کلنگ زنی خواهد شد، ابراز داشت: اعتبار تخصیص‌یافته برای اجرای پروژه ۵۰ میلیون تومان است که درنهایت برای تکمیل آن ۸۰۰ میلیون تومان نیاز دارد.

وی بابیان اینکه در ابتدای انقلاب تنها ۱۵ درصد روستاهای میامی از آب شرب سالم بهره‌مند بودند، اضافه کرد: به برکت انقلاب اکنون ۹۸.۸ درصد مردم ساکن در روستاهای این شهرستان از آب شرب سالم برخوردار هستند.

مدیر آب و فاضلاب روستایی میامی بابیان اینکه از سال ۷۸ تاکنون ۱۳ هزار انشعاب در این شهرستان سامان‌دهی شده است، ابراز داشت: در طرح اصلاح و بازسازی شبکه با اعتبارات خوبی که در این حوزه تخصیص یافت توانستیم ۲۸۰ انشعاب غیرمجاز را شناسایی کنیم که با همه آن‌ها طبق قانون برخورد شد.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

۱۴۰ عنوان ویژه برنامه چهل‌سالگی انقلاب در میامی اجرا می‌شود

د بهمن ۸ , ۱۳۹۷
به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، سرهنگ غلامرضا فلاحتی شامگاه سه‌شنبه در نشست خبری با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه به میزبانی بسیج میامی بابیان اینکه ۱۴۰ عنوان ویژه برنامه چهل‌سالگی انقلاب در این شهرستان اجرا می‌شود، ابراز داشت: تدوین این برنامه‌ها از نهم دی‌ماه امسال با شعار افتخار به گذشته […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP