شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
»   اخبار, اسلایدر, اقتصاد, مناسبتهای ملی ومذهبی, گفتگو  »   ۲پروژه آبیاری تحت فشار در میامی افتتاح شد
45 بازدید
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۰۹

با حضور استاندار سمنان؛

۲پروژه آبیاری تحت فشار در میامی افتتاح شد

میامی نیوز- باحضور استاندار سمنان در راس هیئتی متشکل از مدیران کل دستگاه های اجرایی و همچنین مسئولان شهرستانی دو پروژه ۱۱۷ هکتاری و ۴۷هکتاری آبیاری قطره ای افتتاح شد.

میامی نیوز- باحضور استاندار سمنان در راس هیئتی متشکل از مدیران کل دستگاه های اجرایی و همچنین مسئولان شهرستانی دو پروژه ۱۱۷ هکتاری و ۴۷هکتاری آبیاری قطره ای افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز، دو پروژه بزرگ ۱۱۷ و ۴۷ هکتاری اجرای آبیاری قطره ای ظهر سه شنبه با حضور استاندار سمنان در راس هیئتی متشکل از مدیران کل دستگاه های اجرایی و مسئولان استانی و شهرستانی در میامی به بهره برداری رسید.

فرماندار میامی درباره این دو پروژه به خبرنگار میامی نیوز، گفت: نخستین پروژه، طرح آبرسانی قطره ای در ۱۱۷ هکتار اراضی کشاورزی است که برای اجرای این طرح یک میلیارد و ۳۰ میلیون تومان شامل ۸۹۶میلیون تومان از منابع ملی و ۱۳۶میلیون تومان سایر منابع شامل تسهیلات و … هزینه شده است.

محمد مهدی کریمی بیان کرد: دیگر پروژه ای که امروز با حضور استاندار سمنان افتتاح شد، طرح آبرسانی قطره ای ۴۷ هکتاری است که برای اجرای آن سه میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان شامل ۳۲۳میلیون تومان اعتبارات ملی و ۶۴۷میلیون تومان نیز اعتبارات و سایر منابع هزینه شده است.

وی افزود: در مجموع ۶۳ طرح با اعتبار ۱۶.۵ میلیارد تومان طی دهه فجر در میامی افتتاح شده است.

استاندار سمنان بعد از ظهر مهمان مردم شاهرود است.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , اقتصاد  , مناسبتهای ملی ومذهبی  , گفتگو

میامی نیوز - امام جمعه موقت میامی ضمن اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: این حضور به پاسداری از آرمان‌های انقلاب و تداوم راه شهدا منجر می‌شود. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام مجید بخشی در خطبه‌های...

مطالب مرتبط

میامی نیوز-استاندار سمنان بابیان اینکه رفع کاستی‌های میامی نیازمند برنامه‌ریزی مدون است، گفت: بافت جمعیتی روستانشین ظرفیتی مناسب برای توسعه اقتصادی این شهرستان است. به گزارش خبرنگار میامی نیوز، سید شهاب‌الدین چاووشی صبح چهارشنبه در مراسم افتتاح متمرکز پروژه‌های دهه فجر...