دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, جوانان, ورزشی  »   ۲۴طرح ورزشی در استان سمنان به بهره برداری رسید/میامی باز هم درانتظار خواهد ماند
199 بازدید
۱۰ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۴۱

۲۴طرح ورزشی در استان سمنان به بهره برداری رسید/میامی باز هم درانتظار خواهد ماند

میامی نیوز_مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان، گفت: از ابتدای دولت یازدهم تا کنون در سطح هشت شهرستان استان، ۲۴طرح ورزشی به بهره بردای رسیده است.

به گزارش میامی نیوز به نقل از مهر، فرزاد فتاحی بعدازظهر پنج شنبه در حاشیه برگزاری مراسم افتتاح ورزشگاه پنج هزار نفری گرمسار با حضور وزیر ورزش و جوانان، ضمن بیان اینکه در پنج سال اخیر ۲۴ طرح ورزشی در این استان به بهره برداری رسیده است، تاکید کرد: این نمودار نشان از اهتمام دولت به مقوله ورزش و به خصوص ورزش عمومی دارد.

وی افزود: در حال حاضر ۲۳ طرح در حال ساخت در استان سمنان وجود دارد که پیشرفت بیش از ۱۰ درصد دارند اما مجموع طرح های نیمه تمام استان ۵۰ مورد است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان به افتتاح ورزشگاه گرمسار نیز اشاره کرد و گفت: یکی از پروژه های نیمه تمام که از سال ۸۸ به یادگار مانده بود، استادیوم پنج هزار نفری گرمسار بود که خوشبختانه امروز شاهد بهره برداری آن بودیم.

فتاحی بیان کرد: امیدواریم طرح های نیمه تمام استان سمنان تا پایان سال آتی به اتمام برسند.

وی افزود: سالن ورزشی حسین‌آباد کالپوش و سالن‌های باستانی گرمسار و دامغان، سالن ورزشی سه هزار نفری شاهرود، استادیوم ۱۵ هزار نفری این شهر، ورزشگاه پنج هزار نفری دامغان، سالن ورزشی دیباج، استخر بیارجمند و … در زمره شاخص ترین طرح های نیمه کاره استان سمنان هستند.

نکته:متاسفانه روند امور ورزشی شهرستان فقط به برگزاری چند مراسم راهپیمایی وکوهپیمایی آن هم توسط هئیتهای ورزشی فعال وبومی بسنده شده است وکسی پاسخگوی نیاز ورزشکاران شهرستان نیست.

گلایه های بسیار زیادی از روند  ورزش شهرستان میامی شده است که امیدواریم شهرستان میامی که چهره های ماندگار ورزش های کشتی آلیش،فوتسال،والیبال،کشتی و…را درخود جای داده است این روزها شاهد بی توجهی وبی محلی مسئولین نباشد.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , جوانان  , ورزشی

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط