چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر, ورزشی  »   ۲۸ قهرمان ورزشی و جوان میامی تجلیل شدند/انجام ۲۳ برنامه ورزشی
69 بازدید
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۷:۵۵

رئیس اداره ورزش و جوانان میامی:

۲۸ قهرمان ورزشی و جوان میامی تجلیل شدند/انجام ۲۳ برنامه ورزشی

میامی نیوز_

به گزارش میامی نیوز،نوید ظفری در حاشیه تجلیل از قهرمانان و جوانان میامی در گفتگو با خبرنگار مهر، بابیان اینکه ۲۸ نفر از قهرمانان ورزشی و جوانان این شهرستان که طی سال ۹۶ موفق به کسب افتخارات ورزشی، فرهنگی، هنری، اقتصادی در سطح کشور شدند مورد تجلیل قرار گرفتند، ابراز داشت: برگزاری این گونه مراسم‌ باعث دلگرمی جوان‌ها شده و آن‌ها ترغیب به انجام فعالیت‌های بیشتر خواهد کرد.

وی بابیان اینکه باید سهم جوان‌ها در مدیریت امور کشور مشخص شود، افزود: بی‌شک نیروی فکر و اندیشه جوان می‌تواند چرخه‌های اقتصادی را به گردش درآورد به این منظور جوان‌گرایی و استفاده آن‌ها در اتاق‌های فکر دستگاه‌های اجرایی می‌تواند به ارتقا و پیشرفت جامعه کمک کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان میامی بابیان اینکه ایجاد نشاط اجتماعی از بروز آسیب‌های اجتماعی پیشگیری می‌کند، ابراز داشت: ۲۳ عنوان برنامه ورزشی و فرهنگی برای جوانان در میامی و انجام بازی‌های بومی و محلی در روستاهای نام نیک، باغچه، نردین و باغچه تدارک دیده‌شده است قطعاً مشارکت جوان‌ها در برنامه‌های فرهنگی و ورزشی نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

ظفری بابیان اینکه مسئولان باید برای افزایش اشتغال و کاهش بیکاری در روستاها اقدام کنند، اضافه کرد: مسئولان باید برای غنی‌سازی اوقات فراغت جوان‌ها و همچنین رفع بیکاری چاره‌ای تدبیر کنند و از جوان‌ها در حوزه مدیریت شهری بیشتر بهره ببرند.

این مراسم بعدازظهر پنجشنبه در سالن ابن یمین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی و با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.

مهر

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , ورزشی

میامی نیوز-شهردار میامی طی پیامی ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر قهرمان،سوم خرداد را سالروز حماسه سازی ملت ایران دانست. به گزارش میامی نیوز، محمد صادقی در آستانه سوم خرداد ماه سالروز فتح خرمشهر قهرمان توسط رزمندگان اسلام و هفته ایثار و...

مطالب مرتبط