چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر, ورزشی  »   ۲۸ قهرمان ورزشی و جوان میامی تجلیل شدند/انجام ۲۳ برنامه ورزشی
100 بازدید
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۷:۵۵

رئیس اداره ورزش و جوانان میامی:

۲۸ قهرمان ورزشی و جوان میامی تجلیل شدند/انجام ۲۳ برنامه ورزشی

میامی نیوز_

به گزارش میامی نیوز،نوید ظفری در حاشیه تجلیل از قهرمانان و جوانان میامی در گفتگو با خبرنگار مهر، بابیان اینکه ۲۸ نفر از قهرمانان ورزشی و جوانان این شهرستان که طی سال ۹۶ موفق به کسب افتخارات ورزشی، فرهنگی، هنری، اقتصادی در سطح کشور شدند مورد تجلیل قرار گرفتند، ابراز داشت: برگزاری این گونه مراسم‌ باعث دلگرمی جوان‌ها شده و آن‌ها ترغیب به انجام فعالیت‌های بیشتر خواهد کرد.

وی بابیان اینکه باید سهم جوان‌ها در مدیریت امور کشور مشخص شود، افزود: بی‌شک نیروی فکر و اندیشه جوان می‌تواند چرخه‌های اقتصادی را به گردش درآورد به این منظور جوان‌گرایی و استفاده آن‌ها در اتاق‌های فکر دستگاه‌های اجرایی می‌تواند به ارتقا و پیشرفت جامعه کمک کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان میامی بابیان اینکه ایجاد نشاط اجتماعی از بروز آسیب‌های اجتماعی پیشگیری می‌کند، ابراز داشت: ۲۳ عنوان برنامه ورزشی و فرهنگی برای جوانان در میامی و انجام بازی‌های بومی و محلی در روستاهای نام نیک، باغچه، نردین و باغچه تدارک دیده‌شده است قطعاً مشارکت جوان‌ها در برنامه‌های فرهنگی و ورزشی نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

ظفری بابیان اینکه مسئولان باید برای افزایش اشتغال و کاهش بیکاری در روستاها اقدام کنند، اضافه کرد: مسئولان باید برای غنی‌سازی اوقات فراغت جوان‌ها و همچنین رفع بیکاری چاره‌ای تدبیر کنند و از جوان‌ها در حوزه مدیریت شهری بیشتر بهره ببرند.

این مراسم بعدازظهر پنجشنبه در سالن ابن یمین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی و با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.

مهر

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر  , ورزشی

به گزارش میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ، امیرحسام رحیمی گفت : این برنامه با هدف ارتقای سطح فیلم سازی در شهرستان برگزار شد که برای اولین بار درسطح شهرستان میامی برگزار می...

مطالب مرتبط