۲۹۸ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد میامی ایجاد شد

محمد مهدی اصغری در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز با بیان اینکه مبلغ تسهیلات اشتغالزایی ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون ریال بوده است، افزود: ۱۰۸ طرح با اعتباری بالغ بر ۴۳ میلیارد ریال پارسال از محل تبصره ۱۶ برای ایجاد اشتغال مددجویان به کمیته امداد میامی تخصیص یافت.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میامی اظهار داشت: ۵۲ طرح با بیش از ۱۴ میلیارد ریال از اعتبارات داخلی امداد (صندوق امداد ولایت) پرداخت شد.
وی افزود : ۱۳۴ طرح نیز با اعتبار ۵۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از اعتبارات توسعه ملی پرداخت شد.
اصغری ادامه داد :طرح های خوکفایی اجرا شده در زمینه کشاورزی، دامپروری، صنفی، صنعتی و گردشگری هستند.
رئیس کمیته امداد امام راحل میامی گفت : تولید پوشاک،کفش،مانتو،شلوار،قالی بافی،نجاری،تولید فنس و توری،ساخت بلوک ،ایجاد سردخانه نگهداری محصولات دامی ،پرورش دام سبک و سنگین ، زنبورداری ،ایجاد گلخانه ،تولید گلهای زینتی،آپارتمانی و فصلی، کشت گیاهان دارویی شامل زیره،زعفران و کاشت درختان سیب ،راه اندازی اقامتگاه های بومگردی از جمله طرح های اشتغالزایی سطح شهرستان است.
وی با اشاره به اینکه اشتغالزایی پایدار از اهداف مهم این نهاد محسوب می شود ،گفت : یکی از سیاست های مهم امداد استفاده از نیروهای جهادی و راهبران شغلی در موضوع خرید و فروش تولیدات مددجویان و نظارت های فصلی از طرح های ایجاد شده در منطقه است.
پرداخت کمک به مددجویان، کمک به پرداخت هزینه درمانی و کمک به ارتقاء شاخص‌های بهداشتی نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی، پرورشی و وتربیتی به مددجویان، کمک به خرید، ساخت، تعمیر، تکمیل، بازسازی و بهسازی مسکن مددجویی و کمک به امر ازدواج مددجویان ازجمله خدماتی است که به مددجویان ارایه می شود.
کمیته امداد ۲۰ خدمت به نیازمندان ارایه می کند که تامین جهیزیه، کمک هزینه‌های درمانی، تسهیلات اشتغالزایی، ساخت و ساز مسکن و هزینه‌های تحصیلی از جمله آنهاست.
۲ هزار و ۷۸۱ خانوار با جمعیت ۵۶۰۰ مددجو تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) میامی هستند.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

فلسفه آش دندونی و رسوم مربوط به آش دندونی درمیامی

ی فروردین ۱۰ , ۱۳۹۹
پخت آش دندونی و برگزاری جشنی به مناسبت دندان درآوردن کودک، حکایت زیبایی درمیامی دارد که در این مطلب ضمن معرفی آن، فلسفه آش دندونی را نیز مطرح می نماییم که امیدواریم شما نیز از مطالعه آن لذت ببرید. فلسفه آش دندونی مربوط به روزهای سخت و طاقت فرسایی است […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP