پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
»   اجتماعی, اخبار, اسلایدر, اقتصاد, فرهنگی وهنری, مناسبتهای ملی ومذهبی, گفتگو  »   ۴۴ پایگاه جمع‌آوری فطریه در میامی مستقر می‌شود
29 بازدید
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۱:۱۴

رئیس کمیته امداد میامی:

۴۴ پایگاه جمع‌آوری فطریه در میامی مستقر می‌شود

میامی نیوز- رئیس کمیته امداد میامی با بیان اینکه ۴۴ پایگاه جمع‌آوری فطریه در این شهرستان مستقر می‌شود، گفت: بعد از اتمام عید فطر مبالغ جمع‌آوری‌شده بین نیازمندان و فقرا توزیع خواهد شد.

میامی نیوز- رئیس کمیته امداد میامی با بیان اینکه ۴۴ پایگاه جمع‌آوری فطریه در این شهرستان مستقر می‌شود، گفت: بعد از اتمام عید فطر مبالغ جمع‌آوری‌شده بین نیازمندان و فقرا توزیع خواهد شد.

محمد مهدی اصغری در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز، ضمن بیان اینکه با همکاری شورای زکات میامی و ستاد برگزاری نماز عید فطر ۴۴ پایگاه برای جمع‌آوری فطریه در شهرستان مستقر خواهد شد، ابراز داشت: شهروندان می‌توانند با حضور در مصلاها و یا مساجد نسبت به پرداخت فطریه و کفاره اقدام کنند.

وی بابیان اینکه بعد از اتمام عید فطر مبالغ جمع‌آوری‌شده بین نیازمندان و فقرا توزیع خواهد شد، افزود: اجرای درست دستورات دین اسلام منجر به ایجاد عدالت اجتماعی و تحقق اقتصاد مقاومتی می‌شود بنابراین انتظار می‌رود همه مردم در این امر خیر و پسندیده مشارکت حداکثری داشته باشند.

رئیس کمیته امداد میامی بابیان اینکه در سال گذشته مبلغ ۴۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان زکات فطریه در این شهرستان جمع‌آوری شد، ابراز داشت: این رقم به نسبت سال ۹۵ با رشد ۶۶ درصدی مواجه بود که پیش‌بینی می‌شود مردم نوع‌دوست میامی امسال نیز همانند سنوات گذشته با مشارکت خود این رقم را افزایش دهند.

اصغری در ادامه تصریح کرد: در هر پایگاه سه صندوق برای دریافت زکات فطره، کفاره و سهم سادات قرار خواهد گرفت که مردم می توانند با توجه به نام هر صندوق وجوه تعیین‌شده را در داخل آن ریخته و همچنین در مصلاها و پایگاه‌ها امکان پرداخت وجه به صورت الکترونیکی و کارت‌خوان نیز فراهم‌شده است.

وی افزود: زکات فطره برای خانواده‌های بیمار، بی‌سرپرست، مشکلات معیشتی و سایر موارد ضروری خانواده‌ها هزینه می‌شود که امیدواریم با حمایت‌های خوب مردمی بتوانیم این نیازمندان را یاری کنیم.

خبربعدی میامی نیوز اجتماعی  , اخبار  , اسلایدر  , اقتصاد  , فرهنگی وهنری  , مناسبتهای ملی ومذهبی  , گفتگو

میامی نیوز-همزمان با اولین روز از ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر نماز عید در مساجد ،امامزاده ها و ... برگزار شد. به گزارش میامی نیوز ،صبح جمعه همزمان با عید سعید فطر نماز عید با حضور مردم متدین شهرستان...

مطالب مرتبط

به گزارش میامی نیوز، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور با صدور پیامی حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است.: ماه رمضان ماه عبادت، ماه نزول قرآن کتاب هدایت، ماه ذکر الله و...