۸۰ روستای دورافتاده استان سمنان گازرسانی شد

به گزارش میامی نیوز ، علیرضا شریفی نژاد بعداز ظهر سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه ۸۰ روستای دورافتاده استان سمنان در دوره دولت تدبیر و امید گازرسانی شده است، ابراز داشت: با این میزان گازرسانی می‌توان گفت که ۸۷ درصد خانوارهای ساکن روستا از نعمت گاز بهره‌مند هستند.

وی بابیان اینکه ۲۴۲ روستای استان سمنان طی دولت تدبیر و امید از نعمت گاز برخوردار شدند، اضافه کرد: درمجموع برای گازرسانی به این مناطق ۹۰۰ میلیارد تومان طی این دولت هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان بابیان اینکه ۱۰۰ درصد خانوارهای شهری استان گازدار هستند، ابراز داشت: گازرسانی در روستاهای مرکز استان به‌صورت ۱۰۰ درصدی انجام‌شده است.

شریفی نژاد در ادامه تصریح کرد:وضعیت گازرسانی در روستاهای غرب استان شامل گرمسار ۹۵ درصد و آرادان ۹۴ است و در شهرهایی نظیر سرخه ۸۹ درصد، شاهرود ۸۰ درصد و میامی ۹۶ درصد را شامل می‌شود.

وی بابیان اینکه ۴۷ درصد جمعیت روستایی مهدی‌شهر از نعمت گاز بهره‌مند هستند، اضافه کرد: با توجه به مشکلات انتقال گاز به روستاهای دورافتاده و ارتفاعات این شهرستان به دو روستای شهمیرزاد گازرسانی شده است.

محمد آقایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

887 تن دانه آفتابگردان در میامی برداشت شد

س آذر ۲۰ , ۱۳۹۷
علی اصغر محمدی در گفتگو با خبرنگار میامی نیوز  افزود: امسال ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار از سطح مزرعه های کالپوش به کشت آفتابگردان اختصاص یافت و بیشترین محصول در روستاها «نام نیک»، «کرنگ»، «سوداغلن»، «حسین آباد» و «دشت دانیال» برداشت شد. وی میزان برداشت محصول آفتابگردان از هر هکتار […]
هرگونه کپی برداری از سایت،با ذکر منبع میامی نیوز)بلا مانع است. Theme: Default Mag by ThemeInWP