جمعه, ۰۴ خرداد ۱۳۹۷
»   اخبار  »   11 پروژه عمرانی برق رسانی در شهرستان میامی به بهره برداری می رسند
89 بازدید
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۵۶

۱۱ پروژه عمرانی برق رسانی در شهرستان میامی به بهره برداری می رسند

میامی نیوز-به مناسبت دهه مبارک فجر سال جاری، ۱۱ پروژه عمرانی برق رسانی با مبلغ ۱۲ میلیارد و ۸۳۶ میلیون ریال در شهرستان میامی به بهره برداری می رسند.

به گزارش  میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی برق استان، سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان میامی اعلام کرد : شش پروژه ی احداث و اصلاح ۱۰ هزار و ۳۱۰ متر شبکه شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط و نصب ۱۶ ایستگاه هوائی توزیع برق با اعتبار هفت میلیارد و و ۴۱۶ میلیون ریال افتتاح می شوند.

مهندس عباسعلی اسماعیلی با اشاره به افتتاح چهار پروژه در راستای توسعه شبکه های توزیع برق در این شهرستان افزود: برای به انجام رسیدن این پروژه ها، چهار میلیارد و ۵۳۳ میلیون ریال هزینه شده است .

وی تصریح کرد : تبدیل دو هزار و ۳۳۳ متر شبکه فشار ضعیف سیمی به کابل خودنگهدار به مبلغ ۸۸۷ میلیون ریال به عنوان پروژه دیگری است که در دهه فجر امسال بهره برداری می شود .

خبربعدی میامی نیوز اخبار

میامی نیوز، همزمان با سالروز فتح خرمشهر نمایشگاه عکس با عنوان شهری که خدا آزاد کرد در نگارخانه نگاه شهرستان میامی افتتاح می شود. سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: با توجه به اهمیت زنده نگاه داشتن روحیه...

مطالب مرتبط

 گزارش میامی نیوز ، سید علی‌اکبر صباغ صبح پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن اشاره به اتمام عملیات افزایش ظرفیت پست ۲۰/۶۳ کیلوولت کالپوش میامی اظهار داشت : این پست دارای یک دستگاه فیدر خط ۶۳ کیلوولت، یک دستگاه...