شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
»   اخبار  »   11 پروژه عمرانی برق رسانی در شهرستان میامی به بهره برداری می رسند
33 بازدید
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۶:۵۶

۱۱ پروژه عمرانی برق رسانی در شهرستان میامی به بهره برداری می رسند

میامی نیوز-به مناسبت دهه مبارک فجر سال جاری، ۱۱ پروژه عمرانی برق رسانی با مبلغ ۱۲ میلیارد و ۸۳۶ میلیون ریال در شهرستان میامی به بهره برداری می رسند.

به گزارش  میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی برق استان، سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان میامی اعلام کرد : شش پروژه ی احداث و اصلاح ۱۰ هزار و ۳۱۰ متر شبکه شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط و نصب ۱۶ ایستگاه هوائی توزیع برق با اعتبار هفت میلیارد و و ۴۱۶ میلیون ریال افتتاح می شوند.

مهندس عباسعلی اسماعیلی با اشاره به افتتاح چهار پروژه در راستای توسعه شبکه های توزیع برق در این شهرستان افزود: برای به انجام رسیدن این پروژه ها، چهار میلیارد و ۵۳۳ میلیون ریال هزینه شده است .

وی تصریح کرد : تبدیل دو هزار و ۳۳۳ متر شبکه فشار ضعیف سیمی به کابل خودنگهدار به مبلغ ۸۸۷ میلیون ریال به عنوان پروژه دیگری است که در دهه فجر امسال بهره برداری می شود .

خبربعدی میامی نیوز اخبار

میامی نیوز - امام جمعه موقت میامی ضمن اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: این حضور به پاسداری از آرمان‌های انقلاب و تداوم راه شهدا منجر می‌شود. به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت‌الاسلام مجید بخشی در خطبه‌های...

مطالب مرتبط

 گزارش میامی نیوز ، سید علی‌اکبر صباغ صبح پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن اشاره به اتمام عملیات افزایش ظرفیت پست ۲۰/۶۳ کیلوولت کالپوش میامی اظهار داشت : این پست دارای یک دستگاه فیدر خط ۶۳ کیلوولت، یک دستگاه...