چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷
»   اخبار, اسلایدر  »   اسباب‌ کشی در ايام نوروز تنها با اخذ مجوز
72 بازدید
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۲۶

اسباب‌ کشی در ایام نوروز تنها با اخذ مجوز

میامی نیوز_فرمانده انتظامی شهرستان میامی از ممنوعيت اسباب‌کشی بدون مجوز در ايام نوروز خبر داد.

میامی نیوز_فرمانده انتظامی شهرستان میامی از ممنوعیت اسباب‌کشی بدون مجوز در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش میامی نیوز،سرگرد،احمد حاج پروانه،فرمانده انتظامی شهرستان میامی گفت: اسباب‌کشی بدون مجوز در تعطیلات عید نوروز ممنوع است و اگر چنانچه هر یک از شهروندان قصد اسباب‌کشی داشته باشند، باید مجوزهای لازم را از کلانتری محل اخذ کنند.

وی افزود : در صورت عدم اخذ مجوز محموله ها توقیف خواهند شد و اگر حتی شخصی موفق به خروج از حوزه استحفاظی شهرستان شود با توجه به محدودیت هایی که در سراسر کشور برای اسباب‌کشی در ایام نوروز در نظر گرفته شده، در دیگر شهرها با آنان برخورد خواهدشد.

فرمانده انتظامی شهرستان میامی گفت: پس از ثبت درخواست به همراه مامور کلانتری به محل اعزام می شوند و پس از تحقیقات در خصوص تعلق اثاث به فرد متقاظی و سابقه سکونت وی در ان محل صورتجلسه تنظیم و پلاک خودروی حامل اثاث مشخص و در مجوز قید می گردد.

حاج پروانه تصریح کرد: فرایند صدور این مجوز کمتر از یک ساعت انجام می گیردو از همه کسانی که قصد جابه جایی وسایل منازل خود را به صورت جابه جایی دارند می خواهیم فرایند قانونی را ملاحظه کنند.

وی افزود: شهروندانی که از تاریخ ۲۷ اسفند سال ۹۶ لغایت ۱۴ فروردین سال ۹۷ قصد اثاث کشی دارند باید با در دست داشتن اصل و کپی کارت ملی و مدارک سکونت به کلانتری و یا پاسگاه محل خود مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان میامی تصریح کرد: اجرای این محدودیت ها برای جلوگیری از سرقت های احتمالی و دستگیری سارقان در حین حمل محموله های سرقتی با توجه به خالی از سکنه بودن بسیاری از منازل، ضرورت دارد.

خبربعدی میامی نیوز اخبار  , اسلایدر

به گزارش میامی نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی ، امیرحسام رحیمی گفت : این برنامه با هدف ارتقای سطح فیلم سازی در شهرستان برگزار شد که برای اولین بار درسطح شهرستان میامی برگزار می...

مطالب مرتبط