مدیر توزیع برق میامی با عنوان این مطلب بیان کرد: بهینه سازی خط ۲۰ کیلوولت روستاهای بکران، محمدآباد و جودانه، اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی روستای کرنگ، حسین آباد، جودانه و محمدآباد و بهینه سازی بیش از دو کیلومتر شبکه فشار ضعیف سطح شهرستان، از جمله اقدامات به عمل آمده از آغاز امسال تاکنون محسوب می شود.

عباس ربیعی اظهار کرد: برای برنامه های سه ماهه دوم سال جاری، عملیات تبدیل ۳۱ هزار متر شبکه فشار ضعیف هوایی روستاهای نردین، نام نیک و حق الخواجه، دشت شاد و قوشه دگرمان به کابل خودنگهدار انجام خواهد شد و توسعه شبکه فشار ضعیف برای تامین برق متقاضیان سطح شهرستان و همچنین رفع نقاط خطرآفرین با بهسازی شبکه و تاسیسات توزیع برق اجرایی می شود.

وی گفت: نصب و بهره برداری از دو ایستگاه هوایی توزیع برق به قدرت ۴۲۵ کیلو ولت آمپر و احداث دو هزار و ۲۷۴ متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط هوایی و زمینی و یک هزار و ۱۹۶ متر کابل خودنگهدار، برای تامین و تغذیه برق مشترکان در این شهرستان اجرایی شده است.

ربیعی یادآور شد: به منظور اجرای برنامه های پیک بار تابستان، ۱۸۳ تفاهم نامه همکاری با مشترکین کشاورزی، صنعتی و عمومی منعقد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *