تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا مهدیان
حوزه : اخبار
شماره : 2871
تاریخ : ۱۵ آبان, ۱۳۹۹ :: ۸:۴۵
طاهران پور معاون فرماندار میامی: روزانه ۷ بستری کرونایی در میامی وجود دارد میامی نیوز_معاون فرماندار میامی با بیان اینکه به طور میانگین روزانه هفت نفر در این شهرستان به دلیل کرونای مثبت بستری می‌شوند، گفت: اوضاع و شرایط منطقه اصلاً مناسب نیست.

به گزارش میامی نیوز،عباس طاهران پور صبح چهارشنبه در نشست ستاد مقابله با کرونای میامی به میزبانی فرمانداری شهرستان در حاشیه نشست ویدئوکنفرانسی ستاد مقابله با کرونای استان سمنان با بیان اینکه شرایط کرونا در این شهرستان اصلاً خوب نیست، بیان کرد: روزانه هفت نفر به طور متوسط به دلیل کرونای مثبت در بیمارستان بستری می‌شوند.

وی با بیان اینکه این تعداد به نسبت جمعیت اندک میامی آمار زیادی است، افزود: این آمار در حالی ارائه می‌شود که بسیاری از جمعیت روستایی میامی در کالپوش خدمات درمانی و بهداشتی خود را از استان‌های مجاور به خصوص گلستان و خراسان شمالی می‌گیرند.

معاون فرماندار میامی با بیان اینکه اطلاعیه‌هایی برای آگاه کردن بیشتر مردم از ویروس کرونا در دست چاپ و نشر بین جامعه است، گفت: طبق قانون اگر کسی موجبات به خطر انداختن مردم را فراهم کند مجرم تلقی می‌شود در نتیجه این موضوع باید به اطلاع مردم برسد که در کنار موضوع مهم پیشگیری با این بحث نیز واقف باشند.

طاهران پور با بیان اینکه می‌بایست مقابل تجمعات مردمی در این شرایط تهدید کرونایی ایستادگی کرد، بیان داشت: دهیاران و شورای اسلامی و بهورزان روستایی و حتی بسیج اطلاعات مرتبط با تجمعات مردمی، عروسی‌ها و عزاداری‌ها و … را حداقل ۲۴ ساعت قبل به ستاد مقابله با کرونا اعلام کنند تا بتوانیم جلوی وقوع آن را بگیریم.

© 2021 تمام حقوق این سایت برای محفوظ می باشد.