به گزارش خبرنگار میامی نیوز ،حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجدجامع این شهر، افزود: دشمنان اسلام هر روز به بهانه‌ های مختلف برای جلوگیری از اقتدار و عظمت مسلمانان به توطئه‌ ای جدید متوسل می‌شوند.

وی ضمن محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی به قرآن کریم و پیامبر مهربانی ها،گفت : توهین به مقدسات مسلمانان موجب رشد اسلام خواهد شد.

امام جمعه میامی گفت: توهین به پیامبر اکرم (ص) نشانه وحشت سیاستمداران غربی از گسترش رو از افزون اسلام است.

صفایی پور ادامه داد: تاکنون توسط دشمنان اقدامات فرهنگی گسترده و خصمانه ای علیه مسلمانان صورت گرفته ولی با هوشیاری و بصیرت همه تلاش های آنان خنثی شده است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان کشور از نفوذ منطقه ای ایران عصبانی هستند، اظهار داشت : طبق نظر کارشناسان فاسد ترین انتخابات تاریخ آمریکا در حال شکل گیری است .

صفایی پور تصریح کرد: استکبار جهانی به سرکردگی دولت آمریکا به دنبال فشار حداکثری بر ایران اسلامی هستند ولی نقشه حرکت انقلابی کشور به سمت پیشرفت و رفع مشکلات اقتصادی ،فرهنگی و اجتماعی از مسیر فرهنگ ناب اسلامی و اتکا به توان داخلی ستودنی است .

امام جمعه میامی باتشکر از اقدام های دستگاه قضایی کشور مبنی بر مبارزه با سودجویان،افزود: برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی در راستای سخنان رهبر معظم انقلاب ضرورت دارد و باید اقدام جدی صورت پذیرد.

صفایی پور گفت: نمایندگان مجلس یازدهم تلاش کنند قوانینی تصویب شود که مشکلات معیشتی مردم کاهش یابد.

وی با توجه به بازگشایی مدارس و تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط معلمان و دانش آموزان اظهار داشت: بیماری کرونا کشورها را تحت تاثیر خود قرار داده ولی با مدیریت و مسوولیت پذیری می‌توانیم از آسیب‌های جدی آن در امان باشیم.

صفایی پور تصریح کرد: باید امکانات و زیر ساخت های لازم در راستای آموزش های مجازی عادلانه فراهم گردد.

امام جمعه میامی تصریح کرد: برای ایجاد تحول در جامعه باید آموزش و پرورش در کنار تعلیم و تربیت به پژوهش هم توجه ویژه‌ای داشته باشد.

صفایی پور  گفت : مردم میامی بعد از سالها همچنان چشم انتظار توسعه در بخش های مختلف هستند و نیازمند عزم جدی مسئوولان برای خدمت رسانی به مناطق محروم شهرستان است.‌

نمازگزاران پس از نمازجمعه با شعارهای “مرگ بر آمریکا ” و “مرگ بر اسرائیل ” اهانت به پیامبر اکرم(ص) را محکوم کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *