به گزارش خبرنگار میامی نیوز؛حجت الاسلام اسماعیل بهرامی در بازدید از طرح مشاوره در مسجد با محوریت طرح ملی سفیران اجتماعی در مسجد جامع شهر رضوان ابراز داشت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد یک ظرفیت و فرصت فوق‌العاده مهم جهت معماری شخصیت جامعه به‌خصوص سنی نونهالان و نوجوانان می‌باشند که برگزاری چنین جلسات و دوره های مشاوره بصورت عمومی و خصوصی بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد.

امام جمعه کالپوش افزود: مسجد در جغرافیای اسلامی محور بوده و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد نمایی زیبا از برنامه‌های اسلامی هستند که هم فرهنگی بوده و هم در قالب هنر مخاطب ارائه می‌گردند و به همین دلیل فعالیت‌های کانون‌های مساجد مؤثرتر است و موردپذیرش مخاطبان نیز به خوبی واقع می‌شود.

وی ضمن تقدیر از برگزاری طرح ملی سفیران اجتماعی در شهرستان میامی و بویژه بخش کالپوش تصریح کرد: متاسفانه جامعه امروز ما از آسیب های مختلف اجتماعی رنج می برد که اجرای چنین طرح هایی با محوریت مسجد می تواند در شناسایی و رفع آسیب ها تاثیرگذار باشد.

 حجت الاسلام بهرامی با اشاره به اهمیت ارائه محتوای مفید به قشر نوجوان و جوان در جامعه ،افزود: باید در بخش محتوایی، ارائه خوراک فکری به مخاطبان، ارسال طرح و برنامه‌های مناسب به کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و پیشنهاد طرح‌های مبتکرانه بیش از گذشته تلاش کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *