عباس صائمی

به گزارش خبرنگار میامی نیوز،عباس صائمی در نشست اعضاء ستاد اقامه نماز جمعه میامی با امام جمعه این شهر ضمن اهمیت برگزاری نمازجمعه بیان کرد: سنگر بسیار مهم نماز جمعه تریبونی برای مطالبه گری و  ولایت مداری و ولایت پذیری است.

مسئول ستاد نماز جمعه میامی افزود:شهرستان میامی نگینی در استان می درخشد  و در حوزه های مختلف کشاورزی، عمرانی در سطح استان حرف‌برای گفتن دارد.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر که در کشور در حال رخ دادن است ضمن محکوم کردن مخلان نظم عمومی و امنیت مردم بیان کرد:مردم شهرستان میامی محکم پای کار انقلاب خود هستند و در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی این تجدید میثاق با ولایت را به منصه ظهور گذاشته اند.

صائمی گفت:شهرستان میامی در بحث آسیب های اجتماعی با کم ترین مشکل مواجه است و این نشان از تعصب دینی مردم است.

مسئول ستاد اقامه نماز جمعه میامی تصریح کرد:میامی دیار عالمان است که سالهای سال در کنار این مردم حضور داشته اند که این جای بسی افتخار و بیان کننده فرهنگ غنی این شهرستان عالم خیز می باشد.

وی  افزود:شهرستان میامی با وجود همه تبلیغات مسموم و ضد دین شهرستان میامی قوام خود را در مسائل دینی حفط نموده است و مردم با حضور پر رنگ خود در مساجد و مناسبت های مختلف  از آرمان‌های انقلاب دفاع و کوتاه نیامده اند.

مسئول ستاد اقامه نماز جمعه میامی گفت:اعضای ستاد در جایگاه خود افراد مهم و تاثیر گذاری هستند و به عنوان یک اتاق فکر در کنار امام جمعه باشند و در راه رسیدن به هدف مطلوبی که در تفکر امام جمعه است همراهی نمایند.

صائمی بیان کرد:میامی با تمامی منابع، امکانات و نیروی انسانی مثمر ثمر جایگاه مطلوبی نسبت به سایر شهرستان ها در استان ندارد و این می طلبد ما مطالبه گری داشته باشیم تا شهرستانی در تراز جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم و وقتی شعار محرومیت زدایی را بیان می کنیم باید در عمل دیده شود.

وی تصریح کرد: ارکان قدرت شهرستان باید در کنار هم باشند و با یک وحدت و هارمونی مناسب برای تحقق اهداف تلاش نمایند و این ظرفیت و فرصت مهیاست و در جهت تعالی شهرستان با تمام ظرفیت استفاده نمائیم.

مسئول ستاد اقامه نماز جمعه میامی گفت:برنامه های ستاد قوی و پررنگ ادامه خواهد یافت و امیدواریم نواقص  کاستی ها را برطرف نماییم

وی بااشاره به تدوین برنامه شش ماهه ستادگفت دراین برنامه تغییرات عمده ای اعمال گردیده که ازهفته های جاری اجراخواهدشد.

صائمی درپایان ضمن تشکرازاعضای ستادخاطرنشان کرد : کلیه اقدامات وبرنامه های ستاداقامه نماز جمعه در طی هفته، روزجمعه ودرنمازجمعه تجلی پیدامی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *